Обладнання для ЛФК

Призначення обладнання для ЛФК

Лікувальна фізкультура - це комплекс вправ та рухів, які допомагають покращити або відновити фізичну активність. Зазвичай вправи розробляють лікарі, а тренування відбуваються у медичних закладах. Але сьогодні кожен має можливість займатись своїм здоров’ям вдома у будь-який зручний час. Легкі тренажери, які пропонує компанія "РЕХАФЛЕКС", відповідають усім вимогам стандартів якості, можуть використовуватися як у кабінетах ЛФК, так і у домашніх умовах.

Різноманітне обладнання та ручні тренажери ЛФК пристосовані для комплексу гімнастичних вправ. Займатися, розробляти моторику, підвищувати тонус необхідно дітям та дорослим у період відновлення після хвороби чи операції. Комплекс вправ із допомогою обладнання скорочує термін одужання, запобігає ускладненням та покращує фізичний стан.

Різноманітні пристосування і системі для тренувань виготовлені відомими світовими брендами, такими як Ledragomma, Flexi-Sports, Airex. Компанія "РЕХАФЛЕКС" пропонує асортимент лікувально-профілактичного устаткування або спортивного - для фітнесу. У наявності є м’ячі різних розмірів, куби та м’ячі із змінною вагою, килимки для занять, інструменти для самомасажу.

Особливості продукції від компанії "РЕХАФЛЕКС"

Тренажер ЛФК чи система для відновлення рухових звичок виготовленні із якісних матеріалів. Пристосування безпечні у використанні, їх зручно зберігати. Придбавши обладнання у нашій компанії, покупець отримає можливість на такі дії і результати:

  • розвиток та реабілітація м’язів;
  • гармонійних розвиток тіла;
  • покращення моторики та чутливості верхніх та нижніх кінцівок;
  • покращення балансу тіла та координації;
  • збільшення кисневого обміну у організмі;
  • нарощування м’язової маси;
  • покращення кровообігу.

Щоденне використання обладнання допомагає виправити поставу, розвинути і покращити рухову активність.

Чому обирають устаткування ЛФК від "РЕХАФЛЕКС"?

Продукція, яку представляє наша компанія, розроблена світовими лідерами у медичній і спортивній галузі. Усі товари мають сертифікати якості, виготовлені з безпечних, екологічно чистих матеріалів. Великі та малі так званні антистресові м’ячі мають м’яку, приємну на дотик поверхню. Якщо випадково станеться прокол, то повітря буде виходити повільно, не завдаючи шкоди користувачу.

Куби із змінною вагою - дуже вдала заміна гантелей. Вагу цього тренажера можна змінювати від 1 до 5 кг. Але якщо устаткування впаде або користувач зачепить себе ним, шкоди предмет не завдасть, як могло б бути із металевим предметом. Отже займатися може навіть дитина, без контролю дорослих. Набір інструментів для масажу і самомасажу допомагає розігріти м’язи до початку вправ та розслабити після тренувань.

Кожен товар у нашому магазині має інструкцію, посібник користувача із порадами щодо ефективного використання. Продукція, представлена на сайті компанії "РЕХАФЛЕКС", буде корисною для ЛФК-кабінетів, оздоровчих медичних закладів, спортивних залів, фітнес-центрів. Компанія надає гарантію на представлену продукцію. Для усього обладнання передбачений сервісний супровід.