Обладнання для кардіології

Що таке ударно-хвильова терапія?

Компанія "РЕХАФЛЕКС" (Київ) з 2014 року поставляє на ринок України терапевтичне устаткування, кардіологічне та реабілітаційне обладнання для відділень кардіології та медичних установ від відомих світових виробників. Наша компанія постачає продукцію відомого виробника медичної техніки STORZ MEDICAL. Швейцарський бренд у своїх розробках використовує новітні технології.

STORZ MEDICAL першим у світі презентував медичній спільноті кардіологічну систему для лікування стенокардіі ударно-хвильовою терапією. Після десятків років досліджень у тісній співпраці із медичними установами був виготовлений апарат Модуліт - перший у світі. Тепер у рамках кардіологічного кабінета може застосовуватись неінвазійне лікування важковиліковної стенокардії.

Сердцеві захворювання у багатьох випадках спричиненні недостатнім кровообігом у тканинах та судинах сердцевого м’яза. Зменшене кровопостачання викликає порушення роботи сердця. Хвильова терапія з апаратом Модуліт стимулює відновлення і новоутворення капілярів, дрібних судин, що покращує метаболізм, роботу серцевого м’яза.

Переваги терапії з апаратом Модуліт

Робоча станція для ударно-хвильової терапії зручна у використанні у кабінеті кардіолога. Робочий апарат оснащений колесами, що дозволяє вільно, без зусиль переміщувати його. Він має компактні розміри та зручний монітор.

Саме джерело ударних хвиль разташовано на механічній руці із гідравличніми гальмами. Воно плавно направляється у необхідну позицію. Для точної настройки використовуються регулятори. Усі зміни положення чи відхилення напрямку робочого джерела спостерігаються за допомогою ультразвуку, візуально на екрані. Головка, яка направляє хвилі у відповідну ділянку серця, прикріплюється до тіла гнучкою мембраною. Для повного одужання необхідно пройти повноцінний курс лікування на даному виді обладнання, завітавши у кабінет кардіології. Це забезпечить тривалий, позитивний ефект.

Кардіологічне лікування за допомогою апарату має низку переваг.

  • Ударно-хвильова терапія застосовується без наркозу, відповідно - без болю для пацієнта.
  • Лікар за допомогою ультразвукового контролю визначає області, на яких треба сфокусувати терапію.
  • Дозовані хвилі випромінюються на обрану ділянку під пильним наглядом кардіолога.
  • Апарат дозволяє точно обирати ділянки напрямку хвиль, згідно з анатомічними відмінностями пацієнта.

Уся робота Модуліт направлена на безпечне лікування, терапія не має різкого впливу на серце чи інші органи людини.

Чому треба звернутись до "РЕХАФЛЕКС"?

Наша компанія є прямим імпортером продукції від лідерів світових виробників медичного обладнання та устаткування для кабінету кардіологіі, урології, травматологіі та інших. Усі апарати, тренажери, системи реабілітації мають сертифікати якості та безпеки використання.

Компанія "РЕХАФЛЕКС" надає навчальний, гарантійний і сервісний супровід покупцям. Придбати обладнання для відділення кардіології можна у м. Київ по вул. Рибальська, 22. Усю інформацію про оплату, доставку по регіонах України запитуйте у наших консультантів, на сайті компанії є номери телефонів, контактна імейл-адреса.