Масажні столи

Обладнання для процедурного кабінету від "РЕХАФЛЕКС"

Компанія Gymna з'явилася в результаті злиття двох відомих виробників фізіотерапевтичного устаткування із Бельгії та Німеччини. Крім комплексів лікувальної і відновлювальної терапії, бренд виготовляє переносні масажні столи для мануальних процедурних кабінетів, купити які по оптимальній ціні пропонує "РЕХАФЛЕКС". Комплексне оснащення реабілітаційних центрів виготовлене за допомогою новітніх технологій. Більш ніж 40-річний досвід дозволяє вирішувати завдання широкого медичного спектру.

У результаті співпраці з практикуючими фахівцями у мануальній практиці, спираючись на їх досвід, Gymna розробила новітній переносний масажний стіл. Конструкція відрізняється статичною та динамічною стабільністю поверхні, що забезпечує найбільший ефект від мануального впливу. Кушетки моторизовані, мають механізоване регулювання положення поверхні. Їх зручно переміщувати завдяки колісному оснащенню. Щоб обладнання не ковзало під час процедури, унизу передбачено запобіжник.

Характеристики продукції Gymna

Професійне устаткування для масажу вигідно відрізняється від звичайних зразків. Продукція Gymna має 12 конфігурацій, що забезпечують моторизовані частини конструкції. Щоб пацієнту було зручно і комфортно, поверхня має приємну на дотик оббивку і функцію підігріву. Переваги масажних столів:

  • можливість вибору зручного положення, в якому буде робитися масаж: проводити терапію можна сидячи, з підняттям стегон для кращої мобілізації спинних хребців тощо;
  • зручна, м’яка подушка;
  • дизайн отвору для обличчя залишає вільними очі, ніс, рот;
  • підігрів до комфортної температурі від 35 до 38 градусів за Цельсієм;
  • власна система безпеки, що запобігає випадковому потраплянню між частинами столу;
  • у процедурні столи вбудовано світодіодну підсвітку.

Унікальні опори для гімнастики дозволяють прийняти зручне положення шийних та спинних хребців. Природна розслабленість під час масажу покращує результат від сеансів.

Вибір масажного столу

Кушетка зручна не тільки для пацієнта, але й для лікаря. Завдяки регулюванню положення, терапевт має змогу підійти якомога ближче і не напружувати плечі та руки. Функція пам’яті дозволяє програмувати й налаштовувати гімнастичні таблиці. Віддаленому керуванню через Bluetooth доступні три позиції, залишені від попередніх занять. Налаштування під зріст пацієнта або конфігурацію положення тіла - автоматичне, легке.

Купити переносний масажний стіл у процедурний кабінет можна у магазині "РЕХАФЛЕКС" на сайті чи офлайн, ціна вас приємно вразить. Наша компанія є прямим імпортером продукції виробника Gymna. Оплатити товар ви зможете зручним методом, можлива доставка у будь-які міста України. Наші консультанти дадуть відповіді на усі запитання щодо моделей масажних кушеток. Спеціалісти сервісної служби надають повний супровід обладнання на строк гарантії, постгарантійний ремонт.