Медичні бігові доріжкі

Терапія з біговими доріжками Woodway

Німецький виробник тренажерів сумісно із Кельнським інститутом спорту запатентував унікальну технологію полотна бігової доріжки. На відміну від пласкої поверхні звичайних спорт апаратів, тренажери Woodway м’яко ковзають по підшипникам у формі кулі. Еластичне покриття бігової пластини приймає на себе близько 90% навантаження, що ефективно запобігає перевтомі пацієнта в області попереку чи суглобів. Бігова доріжка - це найкраща реабілітаційна тренувальна система.

Апарати, представленні у каталозі "РЕХАФЛЕКС" - це роботизований комплекс для локомоторної та відновлювальної терапії. Медичні бігові доріжки з підтримкою ваги тіла допомагають людям з порушенням функції руху кінцівок. Це фактично міні-станції з монітором, панеллю керування, заходами, що запобігають травмуванню під час занять. Лікар-терапевт координує рухи пацієнта без фізичного втручання.

Локомоторна відновлювальна терапія вважається найефективнішою у світі, а відтепер - і в Україні. За допомогою комп’ютеризованих бігових доріжок тренування доступні пацієнтам із різним ступенем ураження опорно-рухового апарату.

Особливості комплексу Woodway

Компанія "РЕХАФЛЕКС" пропонує моделі бігових доріжок медично-спортивного призначення. Наразі у наявності присутні як прості моделі для тренувань рухомого пацієнта, так і комплекси з підтримкою ваги тіла, що показані у складних порушеннях опорно-рухового апарату.

Переваги занять на доріжках Woodway можна продемонструвати наступним чином.

  • Мінімальне навантаження на суглоби і хребет дозволяє тренуватися довше без фізичної втоми.
  • Заняття доступні людям із надмірною вагою, при великій масі тіла.
  • Зручні поручні у деяких машинах регульовані, можна адаптувати під індивідуальні потреби.
  • Сенсорна консоль відображає показники фізичного стану пацієнта.
  • Є моделі з опціональною підтримкою: ремені для передпліч і тіла, сидіння для складних травмованих.
  • Легка панель керування із меню.
  • Вбудовані програми тренувань, взагалі можна встановити до 200 індивідуальних активних занять.
  • Контроль швидкості, нахилу руху, зупинки.
  • Інформація про відстань, швидкість, кількість спалених калорій, серцебиття виводиться на дисплей.

Поверхні бігових доріжок розраховані на відстань у 250 000 км без ремонту корпусу чи заміни ременя. Тренажери від Woodway економлять електроенергію до 50% завдяки підшипниковій системі, отже, вартість у підсумку доволі низька.

Чому слід обирати тренажери від "РЕХАФЛЕКС"?

Активна реабілітація можлива для пацієнтів після інсульту, аварії з важкими наслідками, людей із паралічем верхніх чи нижніх кінцівок. Комплекс допомагає відновити відчуття і функції у м’язовій, хрящовій тканині у суглобах. Займатись малорухомим пацієнтам безпечно завдяки системі підтримки тіла.

Компанія "РЕХАФЛЕКС" надає усі необхідні консультації щодо експлуатації та технічних характеристик апаратів, а також супровід клінічними протоколами. Наші клієнти можуть розраховувати на якісне післягарантійне обслуговування.