Обладнання для неврології

Полікувати нерви: як центральна нервова система визначає поведінку людини

Психологічні негаразди та психічні захворювання нерозривно пов'язані з фізіологією та анатомією людини. Пришвидшення розвитку і відмирання нейронів, підвищення інтенсивності захоплення серотоніну, вироблення деструктивних білкових молекул – все це в результаті спричинює порушення когнітивних функцій, виникнення депресивних станів, деменцій, хвороби Альцгеймера. Діяльність мозку підкріплюється провідністю нервових волокон від і до м'язів – а це впливає на моторні функції людини. Тому дані нейробіологічних досліджень застосовують в психіатрії та психотерапії.

Транскраніальна магнітна стимуляція базується на впливі короткотривалих імпульсів на кору головного мозку. Процедуру проводять неінвазивно і застосовують у діагностиці та лікуванні. Перша сфера охоплює собою визначення зв'язку моторних зон мозку і м'язів, щоб оцінити ступінь його пошкодження при хворобі (інсульт, розсіяний склероз, порушення функціонування рухових нейронів). Друга поєднує практичне втілення і безперервне дослідження. Мова йде про боротьбу із депресією у випадку, коли препарати є неефективними, про реабілітацію після інсультів, лікування хвороби Паркінсона.

Нещодавно з'явилися результати досліджень про позитивний вплив імпульсної стимуляції на зменшення прояву симптомів хвороби Альцгеймера. Відмирання нейронів і погіршення кровопостачання мозку спричиняє втрату пам'яті, збіднення мисленнєвих процесів. В даному випадку вирішальну роль грає те, що транскраніальна імпульсна стимуляція впливає на фактори росту, а вже їх похідними є ангіогенез (утворення дрібних судин) і регенерація нервів.

Нові методи та інструменти лікування

Компанія «РЕХАФЛЕКС» пропонує сучасне швейцарське обладнання для відділень неврології та приватних медичних центрів – для лікарів, які прагнуть стояти в авангарді медицини. Його застосування не потребує відкритого доступу до мозку, не зумовлює нагрівання тканин і не сковує пацієнта в рухах. Застосовується на етапі легкої та помірної деменції та спрямоване на те, щоб не допустити прогресування симптомів: погіршення пам'яті, мислення, комунікативних навичок та орієнтації в просторі.

Важливою частиною обладнання є його програмне забезпечення. З його допомогою на основі даних МРТ пацієнта можна якомога краще диференціювати прийоми під конкретний випадок і умови. Серед можливостей апарата, які дає йому програмне забезпечення:

  • візуалізація даних діагностики і пристосування до форми голови;
  • протоколювання сеансів і фіксація прогресу;
  • візуалізація кольором ділянок лікування та розподілу імпульсів.

На сайті «РЕХАФЛЕКС» продемонстровані необхідні схеми – кваліфікований невролог зможе швидко з'ясувати для себе принцип дії апаратів та суть процесу лікування.

Лікувальний ефект і зручність у роботі

Неврологічне обладнання, яке можна придбати у нас – це результат не лише клінічних досліджень, а й технологічних досягнень. І саме це підвищує його результативність. З однієї сторони, є імпульси, які виходять з аплікатора і здатні проникати до 8 см в мозок. З іншої – є зручна для терапевта форма аплікатора, яка адаптується до форми голови. Не менше значення відіграє змога суміщати в одному апараті діагностичні і поточні дані в процесі роботи (3D-візуалізація, інфрачервона система камери). Також є можливість зберігати дані різних пацієнтів в одній системі.

Технологічна довершеність і можливість опрацьовувати швидко складні процеси не обов'язково має означати складність у взаємодії з апаратом. Адаптуватися до роботи досить просто. Спеціалісти «РЕХАФЛЕКС» не тільки проконсультують до покупки, а й проведуть детальний інструктаж після неї.