Обладнання для ортопедії

Професійна допомога для опорно-рухової системи

У повсякденному житті до можливості підсковзнутися, перечепитися, оступитися і впасти додалася гіподинамія – малорухлива робота вдома або в офісі, іноді - з незручними меблями. Але у футболіста або лижника зовсім не ті проблеми, що у бухгалтера чи секретаря – їх кінцівки, ребра, хребти піддаються професійному ризику. Також перманентними є проблеми інтенсивного росту у підлітків і порушення обміну речовин, зменшення кількості органічних сполук в кістках людей зрілого та похилого віку. Захворювання хребта, суглобів, біль у м'язах, старі травми, які нагадують про себе після напруженого дня – все це результат комплексного впливу факторів.

Ударно-хвильова терапія – спосіб, який не потребує прийому медичних препаратів або хірургічних операцій. Висока інтенсивність, а отже, і енергія акустичних хвиль здатна не лише розбивати непотрібні організму солі чи камені. Вона покращує циркуляцію крові та пришвидшує регенераційні процеси. В умовах зниження рухливості як способу життя або через перенесену хворобу, травму повернення нормального кровопостачання позитивно вплине на відновлення функцій м'язів та суглобів.

Серед хвороб, на які направлена ударно-хвильова терапія: артрит і артроз, остеохондроз і сколіоз, епікондиліт (тенісний лікоть) і синдром колінної чашечки, плоскостопість і п'яткова шпора.

Компоненти і конструкція обладнання

На сайті компанії «РЕХАФЛЕКС» можна придбати обладнання для ортопедичного кабінету – інноваційне, ефективне та зручне в роботі. Одні апарати здатні переміщатися по кімнаті, займаючи небагато місця, інші взагалі можна покласти в сумку або поставити на стіл.

Що може поєднувати в собі та чи інша ортопедична медтехніка? Залежно від комплектації та моделі – це:

  • апарат ударно-хвильової терапії;
  • сфокусований і радіальній аплікатор з дисплеєм і кількома видами головок;
  • банки для вакуумної терапії;
  • сенсорний екран з протоколами лікування, атласами та відеоуроками.

Є також прилад для модульної терапії: разом зі столом - це повноцінна ортопедична робоча станція, оскільки поєднує в своїх функціях радіальну, сфокусовану ударно-хвильову терапію, як опцію - вібраційну терапію та ультразвукову діагностику (кольорове допплерівське зображення).

Всі пристосування обладнання в галузі ортопедії

Матеріали, конструкція, програмне забезпечення – оснащення ортопедичного кабінету, націлене на тривалу, інтенсивну роботу. Учені в галузі медицини, фізики, інженери-конструктори поєднали свої знання та вміння в приладі, який зможе ефективно лікувати хвороби, зменшувати біль, покращувати рухливість.

Але і про терапевта, який проводить процедуру, також не забули, тому ортопедичне обладнання сконструйовано так, щоб все було під рукою. Екран по центрі, збоку - місце для банок вакуумної терапії, аплікатор з дисплеєм, з'єднаний з апаратом довгим гнучким шнуром, швидка заміна головок – все для того, щоб спеціаліст лікував чиюсь опорно-рухову систему, але не шкодив своїй.

Для виготовлення кожного робочого приладу було підібрано матеріали, які будуть забезпечувати його функціональність і довговічність, але не підвищуватимуть вагу, не знижуватимуть зручності роботи. Ми співпрацюємо зі швейцарським виробником Storz Medical, тому пропонуємо лише оригінальну продукцію з гарантією.

Якщо у вас є запитання, потрібна детальна консультація, працівники «РЕХАФЛЕКС» розкажуть про апарат, який вас зацікавив, і чому саме він ідеально доповнить робочий ортопедичний кабінет. А після покупки обов'язково проведуть інструктаж для швидкої раціоналізації всіх робочих процесів.