Обладнання для реабілітації

Відновлення і пристосування – головні завдання реабілітаційних заходів

Ніхто не може підготуватися до аварій, важких травм чи тимчасової втрати рухливості через хворобу. Організм робить усе, щоб зберегти свою життєздатність, якому б стресу його не піддали. Але з деякими обставинами він не може впоратися – і тоді на допомогу приходять лікарі. Вони скріплюють кістки, зшивають тканини, рятуючи тіло від непоправних змін. Коли небезпека позаду, приходить етап реабілітації – життєво необхідно тренуватися до повного відновлення нормального функціонування або максимального пристосування при його неможливості. Не можна підготуватися до травми, але можна зробити дуже багато в плані реабілітаціі, щоб нівелювати шкоду від нещасного випадку.

Одним з ефективних засобів боротьби з наслідками травм і хвороб є професійне реабілітаційне обладнання. Тренажери разом із обладнанням для фізіотерапії покликані відновити нормальне кровопостачання, передачу сигналів до мозку і, навпаки, пружність, силу, пластичність м'язових волокон. Ціла група обладнання служить одночасно підтримуючими засобами, оскільки важкість травми або тривалий лежачий стан зводять функціональність опорно-рухового апарату до мінімуму.

Напрямки роботи і конструкційні досягнення

На сайті компанії «РЕХАФЛЕКС» можна вибрати і купити найрізноманітніше реабілітаційне обладнання для тренування з метою повернення попередньої фізичної активності після перенесених травм або хвороб та адаптації інвалідів. Якщо розглядати з функціональної точки зору, то це наступні групи товарів:

  • пристрої для суглобів кінцівок;
  • масажні столи;
  • екзоскелети і тренажери для вертикалізації;
  • доріжки для локомоторної терапії;
  • пристрої ударно-хвильової терапії для кардіології, урології, ортопедії.

Апарати фізіотерапії, а також кожен тренажер для реабілітації диференційовано за ступенем і локалізацією пошкодження або ослаблення кістково-м'язового апарату. Є ціла група комп'ютеризованих пристроїв, які фіксують і протоколюють досягнення. Медичне обладнання для реабілітації після травми, яке можна придбати на сайті «РЕХАФЛЕКС», пропонується для тих реабілітаційних центрів і відділів лікарень, медико-лікувальних закладів, яким небайдужа не тільки ефективність, але і комфорт людини під час проходження терапевтичних процедур.

Технологічна складність для спрощення відновлювального процесу

Перше, що вас вразить, коли ви осягнете широту вибору лікувального і тренажерного обладнання для фізичної реабілітації – це його прогресивність і сучасність. Bama Teknoloji, Kinetec, Storz Medical, THERA-Trainer, Tyromotion, Woodway – ми співпрацюємо з найкращими виробниками і представляємо лише сертифіковану продукцію. Сучасні компанії враховують те, що після травм і потрясінь, тривалої іммобілізації опорно-руховий апарат, вестибулярна система і мотиваційна сфера людини потребує підтримки – у відповідності з цим вони моделюють обладнання, з яким проходитиме медична реабілітація і тренувальний цикл.

Компанія «РЕХАФЛЕКС» пропонує гарантійне та післягарантійне обслуговування, дрібні деталі та ремонтні інструменти, а також гарантує проведення навчальних інструктажів з працівниками спеціалізованих центрів. Тренажери для реабілітації поєднують в собі високу ефективність і адаптивність з простотою в користуванні.

Кожен тренажерний апарат, прилад ударно-хвильової терапії чи масажний стіл, крім технологічної довершеності, вартує уваги також через сучасні надійні матеріали. Якщо людина не може сповна сподіватися на свою опорно-рухову систему, цим пристроям вона може довіритись.