Ударно-хвильова терапія

Принцип дії, лікувальний вплив хвиль

Ударно-хвильова терапія – метод лікування, який з'явився в другій половині минулого століття і поширився завдяки своїй ефективності без необхідності хірургічного втручання. Спочатку він застосовувався в лікуванні сечокам'яної хвороби, тому часто досі сприймається як процедура виключно в галузі урології.

Справа в принципі дії: ударна хвиля високої інтенсивності проходить через шкіру, м'язи та інші сполучні тканини (кров, лімфу), але коли хвиля доходить до кістки, велика частина енергії відбивається. Механічне напруження, спричинене поширенням енергії, здатне руйнувати нарости й камені. Урологічна робоча станція та літотриптер націлені на лікування нирок, боротьбу з болем через точне визначення локалізації каменів та відповідну їй концентрацію акустичної енергії.

Але ударний ефект хвилі може мати й інший прояв. Є ряд доводів та продовжуються дослідження щодо ролі ударно-хвильової терапії в регенераційних процесах. Зокрема, вона може застосовуватися для пришвидшення зрощення кісток, стимулюючи ріст остеобластів (кісткових клітин). Також є твердження про утворення нових найдрібніших капілярів – науковці називають цей процес неоангіогенезом. Як результат – покращення кровопостачання органів, живлення їх киснем та іншими поживними сполуками.

Напрямки роботи і можливості обладнання

Компанія «РЕХАФЛЕКС» пропонує сучасне прогресивне, високотехнологічне обладнання для ударно-хвильової терапії. Якщо говорити про області застосування відповідно до людського організму, то це:

  • урологія;
  • неврологія;
  • ортопедія;
  • естетична медицина.

Якщо ж про сфери використання – то це можуть бути як спеціалізовані лікувальні, реабілітаційні, косметологічні центри, так і відділення поліклінічних лікарень. Від п'яткових шпор і каменів у нирках до целюліту та ішемічної хвороби серця – поширення й спеціалізація приладів ударно-хвильової терапії тільки збільшується. Без болю, скальпелів і післяопераційної реабілітації – що ще потрібно, щоб обрати передовий метод лікування?

Ціна кожного апарату ударно-хвильової терапії залежить від його функціональності та спектру проблем, які він вирішує. Так, в галузі урології є апарати, які суміщаються з іншим обладнанням (С-арками) і робочими станціями. В неврологічних, ортопедичних та кардіологічних приладах також добре пропрацьовано візуалізацію та діагностування за допомогою ультразвуку та МРТ.

Технологічні досягнення, що роблять терапію ефективнішою і зручнішою

Storz Medical – апарати саме цього бренду представлені на сайті компанії «РЕХАФЛЕКС». Це оригінальна медична техніка, на яку надається гарантія та гарантійне обслуговування. Також ми не тільки відповімо на всі запитання про обраний апарат, а й проведемо інструктаж з його використання.

Матеріали і конструкція забезпечують довговічність і надійність робочого обладнання, а також зручність в роботі. Окремі терапевтичні апарати можуть суміщатися з діагностичними і, таким чином, можна виконувати кілька операцій в одному кабінеті. Інші – мобільні і займають зовсім мало місця, тому їх можна приносити до пацієнта.

Для всіх напрямків обладнання (урологічного, ортопедичного, неврологічного) характерний супровід складним програмним забезпеченням, завдяки якому можлива візуалізація, доступ до історії хвороби, протоколювання результатів. Великі екрани і сенсорні дисплеї – важливе матеріальне доповнення цифрових можливостей.