Обладнання для урології

Камені: від чого виникають, що спричиняють та як цього уникнути

Спадковість, недостатність води в організмі, вживання великої кількості білків тваринного походження, цукру та солі, куріння, хвороби органів травної системи – все це може спричинити появу каменів. Утворюються вони через надмірну кількість і кристалізацію фосфатів, оксалатів та кальцію. Все починається з маленьких кристаликів і може перерости у велику проблему. Вони можуть локалізуватися в нирках, сечоводах, сечовому міхурі, утруднюючи відтік рідини та спричинюючи гострий біль. Супроводжуватись таке загострення може інфекціями і підвищенням температури.

Звісно, потрібно правильно харчуватися, пити багато води, дотримуватися здорового способу життя та регулярно відвідувати лікаря з обов'язковою здачею крові на аналізи – особливо.якщо присутні порушення травлення, обміну речовин або в сім'ї в когось є проблеми з каменями. Але коли УЗД вже показує наявність проблеми, потрібно перейти до її вирішення якомога швидше.

Ударно-хвильова терапія, а саме літотрипсія – це неінвазивна або малоінвазивна процедура, яка застосовується для лікування сечокам'яної хвороби. Енергія ударної хвилі здатна зруйнувати тверді утворення в органах. Процедура проводиться екстракорпорально, коли хвилі утворюються апаратом і спеціальним пристосуванням фокусуються на камені, проходячи через м'які тканини. Також можливе застосовування ендоскопа – для контакту джерела енергії з утворенням. В обох випадках хірургічне втручання не потрібне.

З чого складається урологічна робоча станція?

Системи, які пропонує компанія «РЕХАФЛЕКС», призначені для боротьби з урологічними захворюваннями чоловіків та жінок. Серед них:

  • сечокам'яна хвороба;
  • еректильна дисфункція;
  • хвороба Пейроні;
  • синдром хронічного тазового болю.

В даному випадку система ударно-хвильової терапії – це повноцінне робоче місце уролога, однаково зручне для нього і пацієнта, що включає в себе діагностичне та лікувальне обладнання. Перше дає змогу провести урографію (аналог рентгенового знімку), цистоскопію, уретерореноскопію, черезшкірну нефролітолапаксію – всі ці слова є методами визначення розміщення каменя, його розміру, форми. Все це необхідно для того, щоб якомога точніше по ньому вдарити. В лікуванні ж ударні хвилі застосовують не тільки для дроблення непотрібних утворень, а й для утворення нових дрібних судин (реваскуляризація), полегшення больових відчуттів.

Прогресивність науки в дії

Кожна робоча станція уролога, яку можна придбати на сайті компанії «РЕХАФЛЕКС» – це результат тривалих розробок науковців з метою підвищення точності, ефективності, комфорту приладів, раціоналізації процедур та скорочення часу на їх виконання. Програмне забезпечення та сенсорні екрани, кожна кнопка і важіль – все це забезпечує можливість лікареві відразу комплексно підійти до проблеми, а пацієнту – якомога швидше позбутися больових відчуттів або навіть уникнути їх. Разом з тим, якість робочого обладнання в галузі урології проявляється не лише в результатах роботи, а й у довговічності матеріалів, міцності конструкції.

«РЕХАФЛЕКС» пропонує обладнання для урологічних відділень, спеціалізованих клінік і просто всіх лікарів, чиєю робочою філософією є забезпечення пацієнта якісними медичними послугами, а себе – комфортними умовами роботи. Ми не тільки проконсультуємо в питаннях вибору та оформлення покупки, а й проведемо інструктаж, який дозволить швидко перейти до роботи з новим професійним обладнанням.