Обладнання для відновлення функцій кінцівок

Обладнання для відновлення функцій кінцівок

Французька компанія Kinetec SAS є одним із перших виробників апаратів пасивної мобілізації хрящів та суглобів кінцівок. Завдяки обладнанню для реабілітації у тканинах прискорюється регенерація, відбувається пришвидшене відновлення функцій рухомості рук та ніг. Компанія придбала репутацію виробника якісного медичного устаткування і сервісу.

Австрійська компанія Tyromotion - це інноваційне підприємство із розробки й створення роботизованих систем для відновної медицини. Терапевтичні пристрої для постінсультного, посттравматичного або післяопераційного відновлення кінцівок виробник розробляє у тісній співпраці з травматологами, ортопедами, реабілітологами провідних інститутів світу.

Продукція від Kinetec та Tyromotion відповідає усім принципам міжнародної сертифікації якості і безпеки. На кожному етапі виробництва проводиться тестування матеріалів, які використовуються для виготовлення апаратів, основне призначення яких - постінсультне відновлення рук та ніг.

Характеристики устаткування

Апарати мають легке керування із вбудованою панеллю управління, вони оздоблені візуальною системою, що дозволяє контролювати тренування рухомих і нерухомих кінцівок. Переваги обладнання можні охарактеризувати наступним чином.

  • Під час занять пацієнт у змозі збільшувати або зменшувати діапазон рухів, що є відмінною профілактикою м’язової атрофії, тугорухливості суглобів чи контрактури м’яких тканин.
  • У наборі функцій, крім збільшення чи зменшення діапазону, є вибір ізольованих чи комплексних рухів.
  • Апарат можна перевести у режим паузи, що має значення, якщо відновлення постінсультне. Пацієнт, відчувши втому чи дискомфорт, може зупинитись для відпочинку.
  • Тренажери комп’ютеризовані, що робить нудне тренування цікавим: пацієнт на екрані бачить прогрес від занять.
  • Вбудовані сенсори документують і оцінюють силу рухів, об’єм, чутливість тканин.
  • Тренажери можуть використовуватись пацієнтами з інвалідністю.
  • У каталозі "РЕХАФЛЕКС" є моделі, адаптовані під лежачого хворого, не рухомого та людей з надмірною вагою.
  • Використовувати моделі, у потребі реабілітації, можуть також і діти.

Реабілітаційні тренажери дозволяють проводити цілеспрямовану пасивну розробку ліктьового, плечового, гомілковостопного, колінного суглоба.

Вибір найкращого обладнання

У каталозі компанії "РЕХАФЛЕКС" є великий вибір обладнання: для відновлення рухомості, дрібної моторики, постінсультної реабілітації кінцівок. Вбудовані сенсори, панель візуалізації і програмне забезпечення тренажерів дозволяє зберігати поточні дані, переглядати, відмічати прогрес у процесі. У комп’ютиризованих апаратах закладено певну кількість терапевтичних ігор, що подібні до реалій життя. Такий підхід додає мотивації та урізноманітнює тренування.

Усі моделі адаптовані до потреб пацієнта, зручні у використанні та налаштуванні. Кожний апарат має інструкцію у комплекті, а у разі необхідност, і консультанти "РЕХАФЛЕКС" нададуть усю корисну інформацію. Крім самого апарату, в інтернет-магазині "РЕХАФЛЕКС" можна замовити супутні товари, такі, як м’які гігієнічні прокладки виробництва Kinetec, ремені та прокладки на опорні поверхні.

Наша компанія постачає обладнання для медичних установ, проводить навчання технічного та медичного персоналу закладів. Кожна позиція у каталозі супроводжується сервісним та гарантійним обслуговуванням.