Партнери

1/15
BAMA TEKNOLOJI

»Ходьба – це здоров’я. Ходи, живи та будь щасливим«

BAMA Teknoloji - це науково-дослідна компанія, створена в Анкарі (Туреччина) в 2010 році для розробки систем реабілітації.
Завдяки команді досвідчених інженерів, спеціалістів з виробництва та освічених техніків, BAMA Teknoloji завжди пропонує швидкі та надійні рішення у тісній співпраці з клієнтами.
Сьогодні BAMA Teknoloji продовжує розвивати асортимент своєї продукції в галузі біомедицини завдяки зростаючому молодому та динамічному колективу та його новітнім ідеям у галузі реабілітації.

Переглянути каталог
STORZ MEDICAL

»Гуманна технологія – Технологія для Людей«

Заснована у 1987, STORZ MEDICAL AG є незалежною компанією-партнером KARL STORZ Group. У нашому головному офісі у Tägerwilen, на швейцарській стороні озера Констанц, у самому серці Європи, ми створюємо іноваційні ударно-хвильові системи, які відповідають найвищим стандартам точності та якості. Медичні спеціалісти та пацієнти у всьому світі знають, що можуть довіритися досвіду та експертності STORZ MEDICAL. У якості надійного партнера лікарів, ми прагнемо зробити важливий внесок у медичний прогрес, створюючи нові методи терапії.

Переглянути каталог
KINETEC

»Kinetec засновано на SET– Service (сервісі), Environment (навколишньому середовищі) та Technology (технології). Ці базиси ведуть компанію у майбутнє«

Kinetec (Франція) постачає пристрої для безперервного пасивного руху та ортопедичні тракційні рами на реабілітаційний ринок у всьому світі з 1970-х років. Kinetec - це всесвітньо відомі якість, інновації та сервіс високого рівня.

Переглянути каталог
GYMNAUNIPHY

»Розумніші продукти, кращі лікування«

Масажні та процедурні столи експертного класу під бельгійським брендом Gymna є добре відомими у медичній практиці вже більше 40 років. Ергономічний дизайн, високий професійний стандарт та використання найкращих матеріалів гарантують неперевершену репутацію лікувальних столів Gymna у всьому світі.

Переглянути каталог
WOODWAY

WOODWAY - це глобальна організація з штаб-квартирами у США та Німеччині, побудована зусиллями та вірою відданих своїй праці професіоналів. Наша мета - виробництво продуктів та надання послуг, що перевершують очікування наших клієнтів завдяки невтомній праці у напрямку покращення якості та дизайну. Ми зосереджені на побудові тривалих відносин з клієнтами, які витримають довгу дистанцію (For The Long Run®).

Переглянути каталог
TYROMOTION

ТАЙРОТЕРАПІЯ - СТАВАЙТЕ КРАЩЕ. КОЖНОГО ДНЯ.
Tyromotion - один із провідних світових виробників та постачальників технологічних терапевтичних приладів, метою якого є стале покращення незалежності та якості життя людей.
Для виконання цієї місії компанія Tyromotion розробила новаторську концепцію терапії всього тіла, верхніх і нижніх кінцівок на всіх етапах реабілітації. Потужні нові технології, включаючи робототехніку, сенсорні системи, віртуальну реальність та гейміфікацію, проводять пацієнта через континуум допомоги більш інтенсивно та мотиваційно.
Компанія зі штаб-квартирою в Граці, Австрія, має додаткові офіси в Німеччині та США та співпрацює зі світовою мережею дистрибуційних партнерів.

Переглянути каталог
PHYSIOMED

»Технології для терапії«

PHYSIOMED ELEKTROMEDIZIN AG (Німеччина)є одним з провідних виробників високоякісних продуктів для традиційних та інноваційних фізичних та біомеханічних форм діагностики та терапії в галузі реабілітації, спорту та естетичної медицини.
Наші клієнти користуються нашим досвідом у розробці та виробництві медичних виробів з 1973 року. Наш успіх базується на постійному обміні інформацією та тісній співпраці з користувачами та наукою.
Назва PHYSIOMED є синонімом чудової якості продукції, інноваційних технічних рішень, чудового співвідношення ціни та якості та абсолютно нових терапевтичних підходів.
PHYSIOMED ELEKTROMEDIZIN AG має дуже сильні позиції в Німеччині і в даний час експортує свою продукцію в понад 83 країни світу.

Переглянути каталог
THERABAND

40 років тому TheraBand (штаб-квартира у Огайо, США) винайшов і вперше застосував еластичні продукти з оригінальною пласкою формою та системою прогресивного спротиву. Звична жовта, червона, зелена, синя, чорна, срібляста послідовність, яка легко визначає прогрес фізичних вправ, є надійним знаком бренду, який створив загальноприйняте ім'я в тренувальних та оздоровчих продуктах. Сьогодні портфоліо виріс, включаючи трубчаті еспандери, замкнуті стрічки, безлатексні стрічки, а тепер і революційну стрічку з петлями CLX.
Але ми робимо більше, ніж виконуємо фізичні вправи та реабілітуємо після травми. Ми відновлюємо довіру, відновлюємо незалежність, зміцнюємо рішучість і повертаємо душевний спокій. Тому що ми знаємо, що щастя і свобода походять від вашої здатності робити те, що ви хочете робити. Це може означати підйом на гору або спуск. Це може бути встановлення рекорду або новонароджений онук. Яким би не був ваш наступний крок, мета чи орієнтир, ми тут, щоб допомогти вам його здійснити.

- Ми TheraBand

Переглянути каталог
AIREX

»Мій простір, мій час«

AIREX® - це світовий лідер у виробництві гімнастичних та тренувальних матів. На початку 1960-х AIREX® був першим брендом, що виробляє мати з піноматеріалу. Наш фірмовий підпис “Створений у Швейцарії 1952 року” означає виготовлення найкращих, найдовговічніших, найнадійніших матів та балансувальних подушок у світі, без будь-яких винятків та компромісів. Всі продукти AIREX® містять до 96% повітря, що робить їх унікальними у світі. Повітря - це суть нашої продукції, а також суть філософії нашого бренду. Ми справді віримо, що кожному потрібен час, щоб дихати, подолати всі стреси, відкласти всі турботи, неприємності дня і потрапити у свій простір комфорту.

Переглянути каталог
GOLDEN STAR

»Медичні пристрої з 1948 року«

Те, що колись було чистою інновацією, сьогодні є основою традиції, на яку ми покладаємося задля того, щоб пропонувати медичним працівникам постійну технологічну еволюцію та гарантувати пацієнтам безпрецедентну ефективність лікування. Golden Star була заснована в 1948 році. Це найдавніша компанія Італії, що спеціалізується на медичному електрообладнанні для фізіотерапії, реабілітації, спортивної медицини та лікуванні опорно-рухового апарату. Сьогодні компанія є ключовим гравцем та еталоном у міжнародній галузі. «Золота зірка» головним чином фокусується на пристроях для ТЕКАР-терапії, які є обов’язковими в будь-якому реабілітаційному центрі високого рівня в Італії та швидко поширюються по всьому світу.

Переглянути каталог
MEDICA MEDIZINTECHNIK

«Ми» - це компанія medica Medizintechnik GmbH, що базується в Гохдорфі, Німеччина. Понад 30 років ми сконцентрувались на розробці та продажі професійних пристроїв для терапії та програмних рішень на всіх етапах неврологічної та геріатричної реабілітації.
Спільно з лікарями, терапевтами та, що найголовніше, пацієнтами, наш персонал прагне знайти нові та досконалі рішення. Розроблені нами навчальні та терапевтичні концепції спеціально створені для людей, які хочуть якомога легше відновити свою мобільність. Завдяки нашій THERA-концепції ми пропонуємо продукти та програмні рішення на всіх етапах реабілітації та включаємо останні наукові знахідки до нашого підходу «найкращої практики».

Переглянути каталог
LEDRAGOMMA

Ласкаво просимо до Tonkey. Новий бренд компанії Ledragomma: наша традиційна якість з технологіями майбутнього!
Заснована у 1950, компанія Ledragomma є світовим лідером у виробництві великих пластикових м'ячів, призначених для використання у спорті, фітнесі, гімнастиці, а також у медичній, реабілітаційній та рекреаційній галузях. Великий досвід, набутий у специфічному секторі у поєднанні з постійним технічним та технологічним удосконаленням та безперервним пошуком та експериментуванням, спонукають компанію до створення та патентування іноваційних та унікальних систем, таких як, наприклад, наш матеріал Flexton Silpower® (Pat. No. EP 1 409 088 B1 – Pat. No. US 7,144,354 B2), який робить продукти Ledragomma більш безпечними та особливо приємними на дотик.

Переглянути каталог
INNOVATIVE NEUROTRONICS

Ми раді оголосити, що Innovative Neurotronics приєдналася до Accelerated Care Plus - ACP.

Американська компанія ACP FES Patient Solutions спеціалізується на розробці пристроїв для фізичної реабілітації, які дозволяють пацієнтам досягти найвищого рівня незалежності. Зосереджуючись на нейрореабілітації, ортопедичних та нейропротезних пристроях, ACP FES Patient Solutions співпрацює з незалежними дослідниками та постачальниками по всьому світу, щоб знайти нові рішення як для клініцистів, так і для пацієнтів. Наші сучасні технології включають систему WalkAide® для лікування «падаючої стопи», нервово-м’язовий стимулятор ODFS® Pace XL, нейрореабілітаційну систему для руки OmniHi5™ UE та ФЕС-стимулятор «падаючої стопи» WalkAide® II останнього покоління.

Переглянути каталог
FLEXI-SPORTS

FLEXI-SPORTS® GmbH є торговою, виробничою та сервісною компанією, що базується в Мюнхені (Німеччина). FLEXI-SPORTS® відомий своїм інноваційним та інтелектуальним спортивним обладнанням.
Розробка двох основних продуктів FLEXI-BAR® та XCO® отримала широкий розголос у світі. FLEXI-SPORTS® пишається своїм чудовим та інтелектуальним спортивним обладнанням та тренуванням. FLEXI-TEAM приділяв особливу увагу біомеханіці та функціональності своєї продукції та навчанню. Їхня неймовірна увага до деталей зробила FLEXI-SPORTS® таким успішним. Кожен виріб відомий своєю якістю та довговічністю. Освітні навчальні програми отримали найвищі визнання за довіру та інновації.
Компанія виявляє пристрасть до спорту та здорового способу життя. Її продукція відрізняється безкомпромісною якістю, поєднаною з безпечними та ефективними освітніми програмами, які базуються на надійних біомеханічних принципах. Понад 10 років FLEXI-SPORTS® впливає на ринок у всіх аспектах здорового способу життя, що стосується фітнесу та малого спортивного інвентарю.

Переглянути каталог
PROXOMED

»З пристрастю до реабілітації, профілактики та активного життя«

У співпраці з нашими клієнтами для пропаганди та підтримки здоров’я та якості життя у всьому суспільстві за допомогою фізичних вправ - це довгострокова місія, якої дотримується наша компанія вже більше 30 років. Займаючись активною реабілітацією, ми пропонуємо високоякісні продукти, технології, рішення та унікальні послуги. Завдяки цьому ми встановилися як надійний партнер, визнаний у всьому світі на ринку активних медичних послуг. Постійний подальший розвиток нашого асортименту тренувального обладнання, поєднаний із сучасним виробництвом у Німеччині, є частиною нашої історії успіху. Як провідна компанія з медичних технологій, що сертифікована за стандартом EN ISO 13485, TÜV стандартами безпеки та якості: наші продукти відповідають вимогам Європейської директиви про медичні вироби (MDD) та німецького Закону про медичні вироби (MPG) та мають маркування CE.

Переглянути каталог